Poniżej cytuje opis inwestycji zaciągnięty z serwisu internetowego Polnord.

Adres: Łódź, Żeligowskiego 41/43Data oddania inwestycji: I etap koniec 2009 r., II etap styczeń 2011r.
Inwestor: Polnord – Łódź II Sp. z o. o.
Projektant: Piotr Biliński Architekt

Osiedle mieszkaniowe „CITY PARK” położone jest przy ul. Żeligowskiego 41/43 między ulicami 6-go Sierpnia i A. Struga, w spokojnej części centrum Łodzi z dogodnym dojazdem do zachodniej obwodnicy miasta – Al. Włókniarzy oraz trasy wschodnio-zachodniej – Al. Mickiewicza, co umożliwia szybkie i wygodne połączenie z innymi dzielnicami. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kryty basen, park, przystanki MPK, a w dalszym największe centra handlowe Łodzi.
We wszystkich etapach powstanie łącznie 400 mieszkań o sumarycznej powierzchni około 30.000m2.
Kompleks obejmuje siedem budynków mających od sześciu do jedenastu kondygnacji, tworzących zamknięte osiedle z zielonym dziedzińcem pośrodku, z dwupoziomowym, wielostanowiskowym garażem podziemnym. Nie zabraknie tu placów zabaw, elementów małej architektury oraz wygodnych ciągów komunikacyjnych. W obrębie osiedla zapewniamy 1770m2 powierzchni komercyjnych, które mają na celu ułatwić życie mieszkańcom. Wszystkie budynki posiadać będą nowoczesne, cichobieżne windy zjeżdżające do garażu.
W pierwszym zrealizowanym budynku, oddanym w grudniu 2009 roku znajduje się 56 mieszkań z balkonami, loggiami lub tarasami na pięciu kondygnacjach. Lokale mieszkalne mają powierzchnie od 26m2 do 92m2 na 4 powtarzalnych kondygnacjach oraz apartamenty od 121m2 do 154m2 na najwyższym piętrze.
W kolejnych dwóch budynkach, znajdzie się 79 mieszkań i osiem lokali usługowych, oddanych do użytkowania w styczniu 2011. Tu znajdziecie Państwo kilkadziesiąt mieszkań trzypokojowych o powierzchniach od 56 do 83m2.
Dzięki dużemu wyborowi i możliwości własnej aranżacji, jesteśmy w stanie zaspokoić każdy gust.

źródło http://www.polnord.pl/sprzedaz/city-park